Levram TECH s.r.o.

Jsme česká společnost a pro stavební trh dodáváme svoje služby po celé EU. Výsledky naší práce můžete najít nejen po České republice, ale i na Slovensku nebo také v Německu.

K našim službám patří kompletní dodávky systémů měření a regulace (MaR), silnoproudé a slaboproudé systémy.

Pracujeme spolehlivě a o každou zakázku se pečlivě staráme od jejího počátku až do konce: od cenové nabídky, přes projektovou dokumentaci na všech stupních (studie, DUR, DSP, RD) až po kompletní dodávku a montáž včetně záručního, pozáručního a preventivního servisu. Odborné služby pro vás dodáváme u všech typů staveb a velkých stavebních a developerských celků – u nákupních a obchodních center a komplexů, v administrativních objektech, v logistických, skladových a průmyslových halách a v budovách občanské vybavenosti.

Náš profesionální tým absolvuje pravidelně technická školení dodavatelů jednotlivých technických zařízení. Všichni naši odborníci jsou držiteli mnoha osvědčení a certifikátů nutných pro provádění jejich pracovní činnosti (autorizace ČKAIT, vyhláška 50/1978, projektové řízení).

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

 
KVALITA
ZKUŠENOSTI
FLEXIBILITA
TECHNOLOGIE

Reference
naši vybraní zákazníci

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Podporujeme
pomáháme dětem

Atletický klub SSK Vítkovice, Oddíl moderní gymnastiky SSK Vítkovice, Dětský domov Nový Jičín a Taneční škola AKCENT OSTRAVA

Image
Image
Image
Image
Image